עיצוב גני ילדים


עיצוב גן ילדים

אז למה בעצם אנחנו צריכים גן מעוצב, קודם כל כדי למשוך את קהל הלקוחות שלנו כמו דבורים אל פרח, להשוויץ בצבעים, בריחות ובעלי הכותרת, אז כן נכון, כדי למכור צריך קנקן יפה, מה לעשות שהמשפט על הקנקן כבר לא כל כך תופס כמעט לגבי שום תחום בחיים , הקנקן חשוב ולגבי המה שיש בתוכו, זה כבר לאמא שתשפוט.
לצערי בעבר אם הגננת הייתה גננת טובה, איך הגן נראה לא היה משנה לאף אחד, טוב גם בעבר עניין התקנים לא היה כל כך מפותח (יש תקנים שלצערי נכתבו בדם), ואם להודות על האמת גם הפן העיצובי לא היה כל כך חשוב, היום כללי המשחק השתנו מקצה לקצה.
תמיד אמרתי שהאמא תכניס את הילד לגן אם הגן מספיק יפה, אבל אם הגננת לא תתאים אחרי שלושה חודשים היא תוציא את הילד (אולי אפילו קודם), אבל הנראות של הגן היא זו שתקבע אם הילד ירשם לגן או שלא.
והרעיון הוא שכשהיא תראה את הגן היא תצא לאחר שהשאירה דמי רישום כדי לא לפספס את המקום בכיתה לילד שלה ולא לשמוע את המשפט "יש עוד גן שאני רוצה לבחון"... או משהו מתחמק בסגנון.
 
אז קודם כל ולפני הכל מה עושים, וכמו כל דבר צריך קודם להבין שיש בעיה, כשאני מגיעה לייעוץ בגן ילדים זה לאחר שהגננת הבינה שהיא צריכה עזרה, אני שם כדי להגיד מה לא בסדר, ושלא תתטעו אני גם מחמיאה כשצריך, אבל אני שם כדי להעביר ביקורת.
קורה לי אחת ל... שגננת מזמינה אותי וכשאני מתחילה עם ההערות אז היא מתחילה עם ההתנגדויות וזה לא נעים, לכן בנות להתחיל מההבנה שאת צריכה עזרה, אם זה בגלל שכבר אזלו הרעיונות של להזיז ולשנות צבעים ולהוסיף עוד לוח ולהכניס עוד פינת משחק או בגלל רישום דליל ביותר לשנה"ל המתקרבת בצעדי ענק.
 
!המלצה מאוד חשובה
גן ילדים זה לא בית, כל כמה זמן לשנות מיקומי פינות משחק, אזורי יצירה, צבעים בקירות וכדומה מבלבל ילדים מאוד, בבית תשני את מיקום הסלון הפינת אוכל תצבעי לאדום, הכל בסדר, בגן ילדים זה שונה, ילדים צריכים דברים קבועים, בלי יותר מידי שינויים ותהפוכות וכמובן עניין הצבעים חשוב ביותר!!!
 
אז נתחיל מזה שגן ילדים כמו שיפוץ בית ואפילו יותר משיפוץ בית הוא בור בלי תחתית, חשוב להוציא את הכסף בחוכמה ומעבר לכך לדעת בדיוק לאן נכנסים, ותעשי לי טובה לא לקנות דברים כי להם בטח יהיה שימוש, כי הם יפים, כי אהבת, תתחילי ממה שאת צריכה וחייבת ויש לך עוד שנים קדימה להוסיף.
כל שנה באוגוסט הרי מחדשים, קונים ובהתאם לגודל הגן זה יכול להגיע לאלפי שקלים ולפעמים יותר, והמשפט שאני שומעת כל פעם "כל מה שהשקעתי, לא רואים, זה נראה כמו קודם", וזה נכון כי ההורים לא רואים את המשחקים הדידקטים בארונות או את הדשא שחידשת בחצר במקום זה שכבר היה לא משהו, בשביל שינויים גדולים ונכונים צריכים עזרה מקצועית.
אז ניגשים לעבודה האמיתית, ואומר לפני הכל, מה את רוצה?  זה הגן שלך ואת מתנהלת בו, האני מאמין שלך, ניהול היום שלך ובקיצור החליפה שנתפרת עבורך ולמידותיך.
לאחר שנתכן את הפרוייקט, ולאחר שאפרוס לפניך את כל הנתונים, הן מבחינת תקנים, נהלים ובהתאם לייעוד המבנה, נפרק את הפרויקט לגורמים ונתמחר כל שלב ושלב בפרויקט,  בניית כתב כמויות מפורט אשר יצור מצב בו אין "הפתעות" אשר יגרמו לתוספות כספיות וחריגות מהתקציב הקיים, ליווי צמוד לפרויקט, התנהלות מול בעלי המקצוע משא ומתן  וכמובן תחילת עבודה, אישור חשבונות לתשלום ומעקב אחר ביצוע העבודה על כל שלביה, זמינות מלאה לשאלות והסברים עם הרבה סבלנות ותשומת לב וכל זאת על מנת לגרום לכם לעבור את חווית הבניה או השיפוץ בצורה הרכה והטובה ביותר.
אני מאמינה שגן ילדים יכול להיראות 1,000,000$ גם בלי להשקיע את הסכום הזה, צריך להשתמש בחומרים איכותיים שכן הבלאי גבוהה מאוד, לבחור נכון את הצבעים, הרהיטים ולהיות יצירתיים בעניין האיחסון וכמובן כמובן לפני הכל להתייחס בכובד ראש לבטיחות במבנה.
 
כשאני מתיישבת לתכנן גן ילדים יש התחשבות ושימת דגש קודם כל על הבטיחות אחר כך על זרימת אנרגיות נכונה בחלל, "פנג שואי" היא תורה סינית עתיקה שפירושה המילולי רוח ומים, אני באופן אישי אוהבת להשתמש בכלי העיצוב הקונבנציונאליים ולשלב את הפן הרוחני שקשור בזרימת אנרגיות ותיעולם להתנהלות נכונה, נעימה ורכה במרחב.
ילדים מן הסתם הרבה יותר רגישים לאנרגיות ממבוגרים, אנרגיות אשר משרות עליהם ביטחון  או אי נוחות חשוב מאוד שהילדים ירגישו טוב בחלל בו הם שוהים ואליו הם הולכים כל בוקר.
תכנון חדרים רטובים, תכנון אזורי איחסון כראוי ופינות משחק וכמובן שימת דגש על כל הפן הדידקטי שחשוב לא פחות.
בקיצור יקירות, הרבה עבודה עוד לפנינו, בהצלחה...
מחכה לשמוע מכן, מלכי
 
 

חנות וירטואלית זו הוקמה ע"י יאללה   חנות וירטואלית  
רכישה מאתר זה הינה מאובטחת ב SSL 256BIT